Pavyzdžiai

Čia galite ieškoti ir išbandyti kai kuriuos papildinius.

Materializecss - dirbtinis intelektas nustatys spalvą

Raskite artimiausią spalvų atitikimą tarp savo spalvos ir Materializecss spalvų paletės

Data protection - encryption by key

Šifravimas raktu - tai duomenų apsaugos slaptažodžiu sprendimas. Pagrindinė idėja yra užšifruoti jautrius duomenis (pvz., klientų kontaktus, el. prekybos užsakymus). Visi šie duomenų rinkiniai yra užkoduoti ir jų neįmanoma perskaityti. Duomenims iššifruoti, reikalingas raktas (slaptažodis), kuris prieinamas tik savininkui. Taigi, net jei duomenys yra pavogti, jų negalima panaudoti, jei raktas nėra žinomas. Išbandykite žemiau:

Rusiškų vardų generatorius

Smalsus modulis, skirtas generuoti atsitiktinius asmens vardo ir pavardės derinius. Pasirinkite tipą, lytį, skaičių ir spauskite „Generuoti“

Facebook moduliai

Socialinis tinklas Facebook turi daugybę interneto galimybių. Patikrinkite kai kuriuos iš jų čia.

Mokėjimo sistemos demonstracinė versija

Internetinės mokėjimo sistemos pavyzdys. Spustelėkite nuorodą ir įveskite bet kokią kontaktinę informaciją. Pasirinkite mokėjimo sistemą - PayPal arba PaySera. Tikrinkite, kaip tai veikia.

Sąskaitų konstruktorius PDF formatu

Sąskaitų faktūrų kūrėjas - yra interaktyvi sistema, leidžianti klientui susikurti savo sąskaitą ir išrašyti sąskaitą faktūrą su savo duomenimis. Tokia sistema optimizuoja pardavėjo išteklius, nes dabar klientas pats atlieka šį verslo procesą.

Nustatykite atstumą metrais tarp adresų

Įveskite du adresus ir spustelėkite „Skaičiuoti“. Sistema konvertuoja adresus į geografines koordinates ir apskaičiuoja atstumą metrais tarp šių taškų planetoje.

Sąskaitos suma raštu

Gana populiarus procesas yra įvesti sumą žodžiais, dirbant su dokumentais. Ši užduotis yra gerai atliekama kompiuterio. Įveskite skaičių formoje ir funkcija pavers jūsų skaičių žodžiais. Šis puslapis yra tik anglų kalba, tačiau galima generuoti rusų ir latvių kalbomis